Home
Narodeninová párty 2004
Silvester 2004
Mad Tea Party 2005
Deková Dekadentní Párty 2005
Extreme Nuda Party 2005
Cryptoparty 2005
Silvester - After 2005 Party
Všenory Fun Fair 2006
Instajlace 2006
Silvester 2006
Lečo Garden Party 2008
Bday & Lečo Party 2009

Video: Mad Tea Dancing


Video: Mad Tea Singing


Video: Mad Tea Party in Wonderhouse


Video: Pan Inkognito šialene tancuje


Video: Alešák hovorí o zážitkoch s kolonoskopiou
Parties by Babraque & Co.
MAD  TEA  PARTY        

Vážení přátelé,

zvolna ustupuje doba krutých mrazů. Pro společnost vytříbených mravů i nehorázných ambicí tudíž nadchází příležitost, vychutnat  si posezení na šílené čajové párty. Ať Váš mozek během zimy změkl jakoukoli měrou, znovu ho přivedete k životu vírem jemné zábavy, která k popíjení čaje patří. Za společenskou nutnost se pokládá například předvést taneční kreace na klasické hity japonské skupiny Queen. Dále si procvičit důvtip ve vodopádu vzájemného urážení, a vytříbit argumentační techniky v obraně svých charakterových vad. Budete mít také šanci vyvinout brutální tlak na okolí, aby se bavilo dle Vámi přinesené parkety, šálku čaje, krevní skupiny, soudku vína, zrna, gusta a případně i  matky.

 Rozhodně byste neměli zapomenout na své představy o nevkusných a podivných módních doplňcích, jak se na šílenou párty sluší.

Začátek Čajové párty o páté v pátek 22.4.2005 odpoledne s možností pokračování přes víkend (a do nekonečna). Hostit Vás bude venkovské sídlo ve Všenorech u Prahy. Rozlehlý prostor s možností hlasité hudby,  divokého chování a  přespání (v tomto případě je vhodný spacák s sebou, několik jich je možno zapůjčit). K dispozici dále teplá voda, vysoce funkční záchod a romantická zahrada.

Vlaky ze Smíchovského nádraží i  zpět každou hodinu. Jízda vlakem 15 min (směr Beroun, zastávka Všenory - 5. či 4. zastávka podle toho, zda vlak projíždí zastávku Chuchle) + 2 min pěšky z nádraží – vydáte se proti směru jízdy vlaku z Prahy po silnici u trati, na první křižovatce asi 100 m od nádraží uvidíte obří šedivou strašidelnou stavbu. Pokračujte 10 m do kopce a uličkou doleva.

Žádáme o příspěvek cca 50 Kč na náklady spojené s přípravou dosahující astronomických výšin. Pití přineste dle vlastní volby.

Menu

Čaj
Na světě není nápoje, který by lidstvu přinesl více běd než tato nevinně se tvářící zahnědlá kapalina. Již krátce poté, co jí objevili Britové, páchali pod vlivem jejího omamného kofeinu  krutá zvěrstva. Aby vzrůstající dovoz čínského čaje učinili pro své impérium ekonomicky únosným, přivedli záměrně miliony Číňanů k závislosti na své komoditě – opiu. Tím odstartovali intelektuální recesi kdysi vrcholně vyspělého národa, který se nyní realizuje podbízením tepláků NIAKE a nevkusným ping pongem.

Pohřební zákusky k čaji - rakvičky 
Od určitého věku nedodá nic chuti do života tak jako myšlenky na smrt. Kromě šetření na pohřeb, odškrtávání sousedů, co byli rychlejší, je součástí tohoto stylu i pojídání dortíků ve tvaru rakve. Byly vynalezeny jako malé trenažery, s nimiž si každý může denně zinscenovat ladné zajíždění do pece krematoria. Představují příjemný realistický protiklad k naivnímu ignorování naší smrtelnosti pomocí napínání kůže a optimistického odsávání špeku.

Koblihy
V 18. stol. toto pečivo vyvinula vídeňská tajná policie za účelem demoralizace obyvatelstva. Princip je prostý. Zakousnete se do této koule, jste omámeni sladkou chutí v ústech a náhle přicházíte o veškerou důstojnost. Uvnitř skrytý zásobník marmelády totiž vyvrhl svůj obsah důmyslně maskovaným otvorem do vašeho klína. Stává se z vás umatlaný trouba s autoritou dítěte v plínách.

Puding
Tento termín kupodivu původně neoznačoval rosolovitý pokrm z mléka, nýbrž starodávnou disciplínu spojenou s emocionálním třeštěním. Úkolem jejích účastníků bylo uvolnit v sobě nejskrytější pudy a animální sklony. Až později název přešel i na potravinu , neboť se zjistilo, že její konzumace pomáhá člověku objevit v sobě skutečného živočicha. Pozn. možnost účastnit se nočního klání v pudingu.

Škubánky
Nedávné výzkumy potvrzují, že tyto moučné dlabance porážejí v devastačních účincích na lidský organismus alkohol, cigarety, sádlo i tvrdé drogy. Záhy po jejich požití, se totiž začnou v žaludku uvolňovat jedovaté látky působící ve větším množství smrt. Odtud pochází i název této potraviny. Těla jejích obětí totiž sebou škubají v mocných křečích.

Výše zmíněné vlastnosti škubánků způsobily jejich širokou oblibu mezi hip-hopovou komunitou. Často se v duchu ptáme, kde přicházejí rappeři na série nekoordinovaných pohybů a prkenných chlapáckých gest. Odpověď je prostá. Všichni před vystoupením s oblibou holdují škubánkům.

Škleble
Vnitrozemští zápecňáci nikdy nepochopili, jak je možné jíst něco tak odporného jako škeble. Původní název škleble se v Čechách odvozoval od jejich chuti, která na tváři konzumenta vyluzovala znetvořený škleb. Změna přišla až na versaillské mírové konferenci. Tehdy Francie donutila servilní československou delegaci upravit urážlivý název těchto slizkých mlžů výměnou za nezávislost ČS státu.

Halušky
Národní jídlo našich východních bratří navozuje kruté kolektivní haluze. Nejpodivnější z nich  je víra v existenci tajemné diverzní skupiny označované jako „oni“. O „nich“ není známo nic bližšího. Snad jen, že lstivě zabraňují tomu, aby se ve státě rozjela jakákoli spontánnější zábava. Každé malé dítě má ovšem jasno, že keď sa „oni“ ztratia, na Slovensku to fakt ožije.

Žužu, pendrek, cukrová vata
Cukrovinky, které jsou symbolem pouťové vulgárnosti, nejsou s prostředím kolotočů spojeny náhodou. Po chvíli konzumace totiž neodbytně nutí ke zvracení. Člověk s vyprázdněným žaludkem si připadá jako astronaut a je ochoten vyzkoušet i ty nejbláznivější atrakce včetně mnohdy vražedné lochnesky.

Šlehačka
Všechny kecy o zábavném jídle z Mekáče berou za své v porovnání s touto bílou hmotou. Její gejzíry tryskající z lahve přinášejí poselství z časů, kdy se ještě lidé na světě cítili dobře a vládl všeobecný optimismus. Věřilo se, že do roku 1968 člověk vybuduje na Měsíci několik kolonií pro prázdninovou rekreaci. Vzhledem k tomu bylo v kurzu cpát do sebe dorty, protože na Měsíci stejně každý váží mnohem méně než na Zemi. 

Afterpárky
Dojezd všeho, co jste na akci pozřeli, je vhodné neutralizovat něčím, co Vás definitivně dorazí. Ideální volbou se tak stávají afterpárky. Podivná technika výroby umožňuje rozemlít do nich bez zábran cokoli,  a proto chutnají tak skv
ěle.

 

 Back to Babraque.eu
Fotky šílených kloboučníku a jiných zůčastnených najdete zde:
Mad Tea Party 22.4.05